JEFTINI POLITIČKI BODOVI “Platforma za promjene” za Dan žena dijelila ruže, zašto nisu lani?

Svakojakih smo se predizbornih situacija nagledali uoči izbora, ali da netko dijeli ruže povodom Dana žena samo zato što je kampanja za lokalne izbore – doista je rijetlo viđeno.
A upravo se tog predizbornog trika dosjetila “Platforma za promjene” čiji su članovi u petak neumorno Zadrankama dijelili ruže, ne štedeći pritom ni prigodne osmjehe od uha do uha.
Kandidat za gradonačelnika Ivica Žuvela, kandidat za župana Antonio Vučetić, predsjednik zadarskog HSS-a, Marjan Maroja te drugi članovi ove platforme, išli su od Kalelarge do Narodnog trga, od stola do stola na štekatima, čestitajući ženama Dan žena i poklananjujući ruže.
Sudeći po izrazima lica nekih članova platforme, reklo bi se da im ovaj događaj nije baš lako pao, no zato je Žuvela dijelio osmjehe za svih. Ostaje mu nada da bi makar koja od dobitnica ruža 18. svibnja mogla zaokružiti glas za njega.
Naime, izvrsna bi ovo bila gesta da su ruže po Zadru dijelili svakog Dana žena i ranijih godina, međutim, ovako je i Zadrankama koje su primale cvijeće i čitavoj javnosti jasno da to rade isključivo zbog predizborne kampanje.