TKD PLOVANIJA ‘Brdo’ taekwondo medalja iz Zagreba!

Danas su članice i članovi Taekwondo kluba Plovanija nastupili na natjecanju u Zagrebu Čigra Open i Čigra Limač kup, u konkurenciji 724 natjecatelja iz 48 klubova i 4 zemlje, TKD je predstavljalo 9 natjecateljica i natjecatelja: Josip Marić, Anđela Čačić, Viktoria Čačić, Luana Lleshi, Manuela Paić, Leona Lleshi, Maks Baraba, Nika Zelić i Amber Lukić.

-Najmlađi naši članovi predstavljali su nas u konkurenciji kick i stekli vrhunsko natjecateljsko iskustvo a večina je osvojila i visoke plasmane te će se u Zadar vratit s medaljom oko vrata: Anđela Čačić je osvojila treće mjesto (broncu), Manuela Paić u konkurenciji kick osvojila je drugo mjesto (srebro) i Luana Lleshi je svojim odličnim nastupom zasjela na sami vrh te osvojila prvo mjesto (zlato) natjecanja. U borbama predstavljali su nas u puno uzrasnih kategorija što je od velike važnosti za razvoj i uspjeh i ovih naših najmlađih članova. Kod mlađih kadetkinja do 33 kg Manuela Paić je u polufinalu izgubila sitnom bodovnom razlikom 2:1 u rundama i osvojila broncu što je veliki uspjeh s obzirom da je ovo drugo natjecanje u konkurenciji borbi te je bila prisutna i malo trema. U mlađim kadetima -52 kg u A konkurenciji naš Maks Baraba sa dvije uvjerljive pobjede polučio je prvo mjesto (zlato),Leona Lleshi u A konkurenciji mlađih kadetkinja -40 kg sa dvije pobjede izborila je finale, a potom u finalu za par bodova izgubila ali s vrhunskim nastupom osvojila drugo mjesto (srebro), Luana Lleshi u konkurenciji djevojcica -21 kg prvu borbu dobila je na prekid, drugu borbu u finalu je također bila uvjerljivo bolja te odnjela pobjedu i zasjela na sami tron svoje kategorije s osvojenim zlatom, Nika Zelić u A konkurenciji mlađih kadetkinja -52 kg svoj drugi nastup u borbama okrunila je brončanom medaljom te pokazala potencijal za daljnja natjecanja, Amber Lukić u konkurenciji kadetkinja -52 kg s jednom pobjedom dospjela je do finala gdje je osvojila drugo mjesto (srebro). Kvalitetu rada našeg kluba još jednom su potvrdili naši članovi koji su se u svim uzrastima visoko plasirali. Punom parom nastavljamo i dalje jer iduće natjecanje je već sljedeći vikend . Bravo svim našim natjecateljima, još jednom ste nas učinili ponosnima- izvijestili i poručili su iz Kluba.