TK DONAT ZADAR U konkurenciji preko 700 natjecatelja iz 4 države osvojili -3.mjesto Čigra Opena!

U subotu je održano međunarodno taekwondo i para taekwondo natjecanje Čigra Open koje je okupilo više od 700 natjecatelja iz četiri države. Nastupilo je čak 11 članova TK Donat koji je u ukupnom poretku zauzeo treće mjesto poretka.

Laura Fain je nakon dvije pobjede i u finalu sa slovenskom natjecateljicom pobijedila te uvjerljivo osvojila prvo mjesto. Mateo Škara i Diora Alli u tehničkoj izvedbi uvjerljivo su uzeli zlatnu medalju, kao i u izvedbi parova.

Lorena Jelčić i Karmen Jelčić osvojili su srebrene medalje u sportskoj borbi, a Franko Benić disciplini kick.

Brončane medalje osvojili su: u formama Nika Cetnić;  u sportskoj borbi  Franko Benić, Gašpar Živković, Marlen Živković, Lucija Horvat te u kategoriji kick Filip Fain i Marlen Živković.