PRVENSTVO HRVATSKE Biciklistički klub Posedarje osvojio čak 14 medalja u Samoboru!

U subotu su održane posljednje dvije utrke Prvenstva Hrvatske u organizaciji – BBK Šišmiš Samobor.

Na Žumberku su održane utrke u disciplinama MTB uspon i XCE (Cross-Country Eliminator).

Prvaci Hrvatske u MTB usponu su: Marko Dežmalj (U-9), Ana Brala (U-11), Nicole Nižić (U-13), Jelena Lipić (kadetkinja) i Roko Doljanin (junior).

Državni doprvaci su Kristijan Brala (U-9) i Jadran Peran (veteran – C), dok je Ivan Dežmalj (U-9) osvojio broncu.

Medalje u disciplini XCE osvojili su: srebrni Marko Dežmalj (U-9), Lovre Juričević (U-13), Nicole Nižić (U-13) i Jelena Lipić (kadetkinja), te brončani Kristijan Brala (U-9) i Ana Brala (U-11).
Nakon osvojenog XCO Kupa Hrvatske, Biciklistički klub Posedarje – ove godine može se pohvaliti i s ukupno trideset državnih medalja!

Nakon sezone iz snova – s pravom se možemo nadati naslovu najboljeg biciklističkog kluba u Hrvatskoj u 2024. godini.