Michael Jordan gledao utakmicu Lige prvaka, svi prisutni bili su oduševljeni njegovom pojavom!

Utakmicu između Monaca i Barcelone (2:1) iz lože stadiona u Kneževini pratio je Michael Jordan, legendarni košarkaš i šesterostruki NBA prvak.

Jordan je privukao pažnju kamera i obožavatelja, koji nisu propustili priliku fotografirati ga.

Ključni trenutak utakmice dogodio se već u 11. minuti, kada je golman Barcelone Marc-Andre ter Stegen pogriješio, a u nastavku akcije isključen je Eric Garcia. Monaco je iskoristio brojčanu prednost i poveo pet minuta kasnije golom Maghnesa Akliouchea.

Barcelonin tinejdžer Lamine Yamal izjednačio je u 28. minuti, no pobjedu Monacu osigurao je George Ilenikhena u 71. minuti, pred mnogobrojnom publikom, uključujući Jordana, piše sportklub.n1info.hr.