NAPOLI BASKET Dario Drežnjak debitirao za novi klub. Bio je među najboljim igračima momčadi!

Bivši košarkaš Zadra Dario Drežnjak debitirao je za svoj novi klub – talijanski S.S. Napoli Basket – u prijateljskoj utakmici protiv Air Avellino Basket u “Fruit Village Areni” pred 2000 gledatelja.

Izjednačen početak susreta s tim da je Avellino završio prvu četvrtinu s košem prednosti. U drugoj četvrtini ‘Azzurri’ hrvatskog trenera Igora Miličića – okreću rezultat u svoju korist i na poluvremenu vode s 15 koševa razlike (48:33).

U drugom dijelu susreta Napoli je samo rutinski odradio posao do kraja – te pobijedio s trideset koševa razlike.

S.S. Napoli Basket – Avellino Basket (93-63)
(19-20, 29-13, 28-20, 17-10).

Strijelci za Napoli: Saccoccia, Copeland 16, Treier 12, Pangos 9, De Nicolao 2, Druzheliubov 1, Woldetensae 7, Manning Jr. 8, Hall 9, Drežnjak 13, Williams 2, Totè 12, Mabor 2.