DEBITIRAO U CRNO-BIJELOM DRESU Evo koliko je poena postigao bivši igrač Zadra Arijan Lakić

Partizan je u prvom pripremnom susretu pred novu sezonu pobijedio Igokeu rezultatom 85:68.

Crno-bijeli su bili domaćini utakmice – koja je odigrana bez prisustva gledatelja u Maloj dvorani Beogradske Arene. Momčad Nenada Stefanovića bila je konkurentna u prvom poluvremenu – koje je završeno vodstvom Igokee 39:34.

U drugom poluvremenu druga priča. Partizan, za kojeg nisu igrali kapetan Vanja Marinković, Isiaha Mike, Carlik Jones i Frank Ntlikina odigrao je puno bolje. Razigrali su se Ife Lundberg i Brandon Davies te je momčad Željka Obradovića upisala na kraju – uvjerljivu pobjedu.

PARTIZAN – IGOKEA 85:68 (24:22, 19:27, 22:16, 20:13)

Partizan: Davies 17, Lundberg 14, Washington 9, Koprivica 2, Nakić 10, Bošnjaković 2, Pokuševski 7, Brown 8, Lakić 2, Dimitrijević, T. Jones 14.

Igokea: Jones, 17, Milosavljević 4, Anim 9, Jeremić 12, Antunović 2, Pušica 4, Ilić, Stanković 3, Marić 3, Carter 14, Kenić 9.