U GRADSKOJ KNJIŽNICI ZADAR Predstavljanje slikovnice “Optimist na hrvatskim vodama”

Predstavljanje slikovnice “Optimist na hrvatskim vodama” će se održati u subotu 11. svibnja u 11h u prostorima Gradske knjižnice.

Slikovnica je nastavak uspješne slikovnice “Optimist oko Zadra”, koja je prošle godine izdana i na engleskom jeziku, u prijevodu Ane Milinović i Maje Zidarević.
Optimist se ovog puta otisnuo dalje od Zadra i posjetio važnije vode, nacionalne parkove i gradove Hrvatske te pritom upoznao i specifične životinje koje tamo obitavaju. Slikovnica nas, pjesmama Mirjane Mrkele i prepoznatljivim ilustracijama Marina Franića, upoznaje sa zanimljivostima prirodnih ljepota i životinjske raznolikosti.
Promocija će se održati u prostoru LiBara, a na promociji sudjeluju autorica Mirjana Mrkela, ilustrator Marin Franić i urednik Frane Herenda.
Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...