DVOKORAKOM RIJEŠITI SVE; Jusup: “Dubrava je ozbiljan protivnik, moramo odigrati najbolje što možemo!”

Sutra (nedjelja) s početkom u 17 sati košarkaši Zadra igraju u Zagrebu protiv Dubrave – uzvratnu, drugu utakmicu četvrtfinala play-offa FAVBET Premijer lige. U prvom susretu prije dva dana – Zadrani su u dvorani “Krešimir Ćosić” slavili rezultatom 78:61 te poveli s 1-0 u seriji koja se igra na dvije pobjede.

Protivnik igračima Danijela Jusupa, ako prođu Dubravu, u polufinalu će biti bolji iz ogleda između Cedevite Junior i Dinama Zagreb. Cedevita Junior vodi s 1-0 u četvrtfinalnoj seriji.

U nedjelju, 5. svibnja od 19 sati igraju :

Dubrovnik – Split ( Split vodi 1-0).

Ponedjeljak, 6. svibnja 19.30 sati:

Zabok – Cibona ( Cibona vodi 1-0)

20.45 sati: Dinamo – Cedevita Junior

Utakmicu s Dubravom najavio je trener Zadra, Danijel Jusup:

Prva utakmica pokazala je koliko je Dubrava ozbiljan protivnik. Prvu četvrtinu u Zadru smo odigrali dobro u obrani, to je rezultiralo razliku, koja nam je dala komfor da ne igramo u grču u nastavku susreta. Dubrava može igrati dosta fizički i odgovoriti na sve zahtjeve utakmice. Igraju na domaćem terenu, vjerujem da će biti i publike. Toga smo svjesni, ali moramo otići u Zagreb i odigrati najbolje što možemo, kazao je Jusup.