Od danas moguće posjete bolesnicima u zadarskoj bolnici uz FFP2 maske, testiranje ni potvrde ne trebaju

Od danas, 7. ožujka 2023. moguće su posjete bolesnicima u Općoj bolnici Zadar, uz obvezno pridržavanja svih protuepidemijskih mjera. Potrebno je korištenje FFP 2 maske, nije potrebno testiranje na SARS-CoV-2 kao ni predočenje COVID potvrde, javljaju iz zadarske bolnice.
Posjete su moguće u vremenskom intervalu od 5 do 10 minuta (od 14:00 do 15:00 sati) s tim da je dozvoljena samo jedna posjeta dnevno po bolesniku.
Posjetitelji se pri dolasku na odjel moraju upisati u evidencijsku listu koja će se nalaziti na svakom odjelu, na vidljivom mjestu.
Također, omogućeno je i sudjelovanje pratnje pri porodu uz korištenje propisane osobne zaštitne opreme (bez obveze predočenja COVID potvrde).
Mole se svi posjetitelji da se pridržavaju navedenih mjera u svrhu zaštite naših bolesnika.