Za Zadranina koji je hladnim oružjem ubio vlastitog psa predložen pritvor, prijavio ga član obitelji

Općinsko državno odvjetništvo (ODO) u Zadru ispitalo je i predoložilo sucu istrage zadarskog Županijskog suda određivanje istražnog zatvora protiv 38-godišnjaka koji se sumnjiči da je hladnim oružjem usmrtio vlastitog psa.

Tužiteljstvo je priopćilo da se 38-godišnjak sumnjiči za počinjenje kaznenog djela protiv okoliša ubijanjem i mučenjem životinja za što je predviđena zatvorska kazna u trajanju do jedne godine.

Zadarsko državno odvjetništvo je nadodao da je predložio određivanje istražnog zatvora zbog opasnosti od ponavljanja kaznenog djela.

Mediji su izvijestili kako je 38-godišnjak ubio vlastitog psa hladnim oružjem u svojoj kući u zadarskim Arbanasima te da ga je policiji prijavio član obitelji.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...