Žena (40) na Bulevaru ukrala mobitel, sunčane naočale i odjeću, pronađen je lopov koji je iz dvorišta ukrao traktorsku prikolicu
![](https://i0.wp.com/www.antenazadar.hr/wp-content/uploads/2021/03/untitled-54.jpg?fit=2500%2C1667&ssl=1)
Policijski službenici Prve policijske postaje Zadar dovršili su kriminalističko istraživanje nad 40-godišnjom hrvatskom državljankom, koju se sumnjiči za krađu.
Naime, sumnjiči ju se da je 04. prosinca prošle godine u ulici Ante Starčevića u Zadru otuđila mobitel, sunčane naočale i odjevne predmete u vlasništvu 69-godišnjakinje.
Otuđeni predmeti su pronađeni i vraćeni vlasnici, a protiv osumnjičene se nadležnom državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava zbog krađe.
Policijski službenici Policijske postaje Biograd dovršili su kriminalističko istraživanje nad 53-godišnjim hrvatskim državljaninom, kojeg se sumnjiči za krađu.
Njega se sumnjiči da je krajem prosinca prošle godine u Pakoštanima, iz dvorišta obiteljske kuće 59-godišnje vlasnice otuđio traktorsku prikolicu vrijednu oko 5 tisuća kuna, koju je nakon krađe prodao drugoj osobi.
Otuđena prikolica je pronađena i vraćeni vlasnici, a protiv osumnjičenog se nadležnom državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava zbog krađe.