NA BADNJAK Pijana vozačica (26) izazvala prometnu nesreću na raskrižju, u krvi je imala 1,04 promila alkohola

Proteklog vikenda policijski službenici Policijske uprave zadarske su tijekom provođenja pojačanih aktivnosti u prometu kontrolirali 221 vozilo i vozača, a poduzeli su 41 represivnu mjeru.

Iz prometa je isključeno 3 vozila i 1 vozač. U tom se vremenu dogodilo 12 prometnih nesreća, u kojima je jedna osoba smrtno stradala, a jedna osoba lakše ozlijeđena.

U petak, 24. prosinca u 12,40 sati u Zadru, 26-godišnja vozačica je na raskrižju ulica Dr. Franje Tuđmana i Put Nina izazvala prometnu nesreću s materijalnom štetom upravljajući osobnim vozilom (Ford) zadarskih registarskih oznaka vozilom pod utjecajem alkohola od 1,04 promila.

Vozačica je sankcionirana zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...