U Foši se podiže prva zadarska plaža za pse, u funkciji do početka sezone!

Osim parkova namijenjenih za igru i istrčavanje pasa, mnogi naši sugrađani poželjeli su imati i dio plaže uz more gdje bi se neometano mogli kupati zajedno sa svojim četveronožnim „prijateljima.“

Ovoga ljeta, stoga, Grad Zadar na čelu s pročelnikom Robertinom Dujelom pozvao je građane i udruge ljubitelja pasa da daju svoje prijedloge i sugestije i uključe se u proces odabira plaže za pse.

Odluka je pala, i Grada Zadra kreće u realizaciju. Do početka ove sezone uredit će dio obale u Foši gdje će niknuti prva zadarska plaža na kojoj će ljubimci sa svojim vlasnicima moći nesmetano uživati u morskim radostima.

Diljem obala Europe i svijeta plaže za pse su sasvim normalna stvar jer osim što privlače velik broj turista, olakšavaju ljetovanje svim vlasnicima pasa.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...