Na ovogodišnjem smiljevačkom turniru Sveti Ante rekordne 52 momčadi!
![](https://i0.wp.com/www.antenazadar.hr/wp-content/uploads/2018/05/malonogometni-turnir-sv-ante-smiljevac.jpg?fit=1600%2C900&ssl=1)
Izvučeni su parovi 4. tradicionalnog malonogometnog turnira “Sveti Ante” na Smiljevcu, na kojeg su se ove godine prijavile rekordne 44 seniorske momčadi, dok se na juniorski turnir prijavilo 8 momčadi .
Seniorski turnir se igra po sistemu kup natjecanja, dok su juniori raspoređeni u dvije skupine.
Turnir službeno počinje u ponedjeljak 28. svibnja u 18 sati, a otvori će ga juniori, čast će pripasti domaćoj ekipi Smiljevac koja igra protiv ekipi Crne legije iz Vrane.
U seniorskoj kategoriji zastor će podignuti Deportivo, al ne španjolski nego Murvički i “prvi tenor futsala” i petrčanske Mladosti!
Najbolji turnir u županiji privukao je i neke ekipe iz susjedin gradova, a najzvučnije ime je drugoligaš iz Vodica MNK Heroji 2007, koji bi se u ranoj fazi natjecanja mogli sastati s aktualnim prvakom MNK Varoši, ako u pretkolu prvak prođe kroz Rupalj.
Uz vrhunski mali nogomet i ambijent naći će se prostora za najslađe poluvrijeme, treće!
Raspored
Ponedjeljak 28. svibnja
18:00 Crna Legija Vrana – Smiljevac (juniori)
19:00 Mladost Petrčane – Deportivo La Murvica
20:00 Murvica – Termin
21:00 Stanovi – Voštarnica
22:00 Varoš – Rupalj
Utorak 29. svibnja
18:00 Murvica – Program (juniori)
19:00 Zemunik – Humanitarna udruga Antonio Jurjević
20:00 Gorica – Crvene Kuće
21:00 Sinjoretovo – Lovinac
22:00 Paklenica – Tin
Srijeda 30. svibnja
18:00 Judini sinovi – Sinjoretovo (juniori)
19:00 Smiljevac United – Pomorci
20:00 Sv,Ante Visočane – Plovanija
21:00 Sv.Ante Smiljevac – Zadranka
22:00 Donje Raštane – Ludogorets