Vrsaljko od Napolija traži tri milijuna eura godišnje plaće
![](https://i0.wp.com/www.antenazadar.hr/wp-content/uploads/2017/11/sime-vrsaljko.jpg?fit=1200%2C800&ssl=1)
Hrvatski reprezentativac u Napoli bi došao kao zamjena za ozljeđenog Faouzija Ghoulama te preuzeo poziciju lijevog beka
Napoli i Atletico još su ranije potvrdili da su u tijeku pregovori za Šimu Vrsaljka koji bi na zimu trebao preseliti na Apeninski poluotok.
Prema saznanjima talijanskog Il Mattina, pregovori su trenutno zapeli jer talijanski klub nije spreman za hrvatskog beka dati 20 mil. eura na koliko ga procjenjuje madridski klub!
Napoli je navodno spreman ponuditi najviše 14 mil. eura uz bonuse kojima bi taj iznos mogao narasti do, nadaju se na San Paolu, svote koju bi Atletico smatrao prihvatljivom.
Vrsaljkov agent Beppe Riso već je započeo pregovore s Talijanima o osobnim uvjetima igrača, a vjeruje se kako je dogovorena godišnja plaća od 2.8 mil eura koja bi uz bonuse mogla doći i do tri milijuna.
Hrvatski reprezentativac u Napoli bi došao kao zamjena za ozljeđenog Faouzija Ghoulama te preuzeo poziciju lijevog beka na kojoj bi ga, prema svemu sudeći, na Svjetskom prvenstvumogao koristiti hrvatski izbornik Zlatko Dalić, piše Goal.