Lutkarski mjuzikl “Pravi prijatelj” večeras u Domu za kulturu u Tkonu
![](https://i0.wp.com/www.antenazadar.hr/wp-content/uploads/2014/05/Dječni-vrtić-iz-Tkona.jpg?fit=980%2C625&ssl=1)
Lutkarski mjuzikl pod nazivom “Pravi prijatelj” u režiji kazališne trupe Produkcije Z iz Splita povodom blagdana Sv. Luce razveselit će večeras u 17:45 u Domu za kulturu u Tkonu svu djecu uzrasta od 0 – 14 godina.
U suradnji sa Općinom Tkon i Dječjim vrtićem „ĆOK“ Tkon, te Osnovnom školom Biograd na moru, Turistička zajednica Općine Tkon organizira ovu večer zabave, plesa, smijeha i darivanja za djecu.
Naši najmlađi su naš ponos i najvrijednije blago, razveselimo ih ovih blagdana ovom prekrasnom produkcijom i dobrom trupom koja se već dokazala svojom izvrsnošću svih ovih godina kako na ljetnom događanjima tako i u Dječjem vrtiću „ĆOK“ u izvedbama svojih predstava za najmlađe.