U Zagrebu ubijen brat ličkog ugostitelja Macole!

U zagrebačkom naselju Sigečica pronađeno je beživotno tijelo srednjovječnog muškarca koji je preminuo nakon oružanog incidenta.
Kako donosi portal Lika online, iz pištolja je ubijen Franjo Orešković – Macola (53). Riječ je o bratu ličkog poduzetnika Željka Oreškovića – Macole. Ubijeni Franjo je, prema pisanju ovog portala, u nekoliko navrata bio sudionik incidentnih situacija, mahom počinjenih u alkoholiziranom stanju.
Iz PU ličko-senjske Lika online dobila je usmenu potvrdu o slučaju, dok će više detalja biti izneseno u službenom izvješću.
Da je uistinu usmrćen njegov brat, za Dnevnik.hr potvrdio je sam Željko Orešković – Macola:
– Ne znam što se dogodilo. Najmlađi brat je otišao u Zagreb. S Franjom nisam razgovarao o tome što radi, družio se s mnogim ljudima, kazao je vidno šokiran i potresen.
Stanari okolnih zgrada navode kako se sinoć oko 21 sat čuo pucanj, a neki su navodno u blizini vidjeli i ubojicu u trku.