Očuh Kim Kardashian napokon priznao: “Da, ja sam žena!”
![](https://i0.wp.com/www.antenazadar.hr/wp-content/uploads/2015/04/Bruce-Jenner.jpg?fit=640%2C424&ssl=1)
Američki zlatni olimpijac i zvijezda TV realityja Bruce Jenner, poznat i kao očuh Kim Kardashian, priznao je da se osjeća kao žena i da je u stvari transrodna osoba.
Jenner (65) je, nakon dugotrajnog nagađanja u američkoj javnosti o njegovom spolnom identitetu, u razgovoru s Diane Sawyer na televizijskoj postaji ABC u petak navečer objavio da je žena. Time je postao jedna od najpoznatijih javnih ličnosti u SAD-u koja je javno priznala da je transrodna osoba.
– Jeste li vi žena?, Sawyer ga je upitala.
– Da, za sve namjere i svrhe ja sam žena, odgovorio je.
– Ljudi me drukčije gledaju, dodao je Jenner.
– Vide te kao macho muškarca, ali moje srce i moja duša i sve što radim u životu to je dio mene, ta ženska strana je dio mene. To sam ja, kazao je Bruce.